Завершився 3-х денний тренінг «Креативний клас – креативне місто»

27-29 вересня 2018 року відбувся 3-денний тренінг для 23 вчителів, майбутніх тренерів, шкіл-учасників проекту «Креативний клас – креативне місто» з усіх 10 районів міста Києва.

Програма тренінгу Креативний клас – Креативне місто (для завантаження)

Із вчителями працювали одні з найпопулярніших у столиці психологів, бізнес- та соціальних тренерів. Серед питань, що вдалося розглянути і проблематизувати в професійних дискусіях, значаться «Що таке креативність? Чи може людина бути креативною? Як цьому навчитися? Наскільки важлива креативність в освіті?». Цікавою для учасників була психологічна частина тренінгу, особливо групова робота про фільтри і бар’єри, що перешкоджають нашій креативності. Найбільш складною, але водночас дискусійною стала практика формулювання безоціночних суджень та пошуки балансу між новаторством та консерватизмом.

В останній день тренінгу вчителям було презентовано електронну версію видання «Порадник з розвитку та підтримки креативності в класі» авторським колективом фасилітаторів Школи мислення і комунікацій PRAXIS НЦ «МАНУ» Н.Адаменко, К.Гончаренко, О.Левицькою, Л.Обловою. На запитання аудиторії було надано відповіді про те, чому і як виникла ідея проекту та книжки, що педагоги зможуть відшукати для себе та своєї вчительської праці на її сторінках та яка методика успішної роботи.

На завершення учасники тренінгу провели філософський діалог про креативність та відпрацювали у групах першу практичну частину порадника «Сила запитування». А також усі отримали «домашнє завдання»: поширити інформацію про проект та поділитися набутими знаннями з педагогічним колективом на базі своїх шкіл, створити у класах освітні простори «Креативний клас» відповідно до настанов, описаних у презентованому виданні.

Дякуємо за участь й успіхів усім у реалізації завдань проекту!

 

Щиро дякую за чудово проведений час, багато ідей, розширення кругозору. Дякую, що вселили в мене впевненість у тому. Що я дуже креативна людина. З радістю зустрінусь з тренерами заходу ще раз» (Олена Маслова, учасниця заходу)

 

Тренери розповідали цікаво та іноді досить незвично про звичайні речі навкруги нас. Для мене це завжди новий досвід, враження та постійна потреба рухатися вперед, що ви нам сьогодні продемонстрували на сесіях тренінгу» (Тетяна Осипенко, учасниця заходу)

 

Дуже круто! Отримала більше, ніж очікувала. Із задоволенням розповім колегам про набутий досвід. Дякую за організацію!» (Руслана Шаліна, учасниця заходу)

 

Я очікувала на захід три місяці відтоді як дізналася про проект і мої сподівання були виправдані. Приємні, цікаві колеги, яскраві лектори. Чекатиму ще більше на практичні скіли» (Ольга Морозова, учасниця заходу)

 

Дякую за організацію та проведення тренінгу на високому рівні! Протягом усього часу панувала атмосфера співпраці, співтворчості і час промайнув зовсім непомітно» (Тетяна Кільдій, учасниця заходу)

 

Опубліковано admin-praxis

Залишити відповідь