Запрошуємо вчителів міста києва до участі в конкурсі «КРЕАТИВНИЙ КЛАС – КРЕАТИВНЕ МІСТО»

Громадська організація «Молодіжний клуб Джура» спільно з Школою мислення і комунікацій PRAXIS НЦ «МАНУ», Громадською організацією «ПАЙДЕЯ» оголошує про початок реєстрації на конкурс проекту Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) «Креативний клас – креативне місто» для вчителів 5-9 класів (класних керівників) міста Києва.

Мета конкурсу – створити креативні освітні простори у 20-ти школах з усіх районів міста Києва як цілісні стратегії сучасного навчання, активного особистісного і громадського життя.

У конкурсі можуть брати участь усі бажаючі вчителі загальноосвітніх державних шкіл з усіх районів міста Києва. Для участі потрібно заповнити анкету онлайн, написати мотиваційний лист та коротке есе на тему: «Креативність – це рівновага між свободою і контролем».

Реєстрація учасників на конкурс триватиме на сайті Школи мислення і комунікацій PRAXIS у розділі Освітній центр фасилітації: https://praxisschool.com.ua/tsentr-osvitnoyi-fasylitatsiyi/ до 22 червня 2018 року (включно).

Участь переможців конкурсу у проекті безкоштовна.

Докладнішу інформацію щодо умов, участі та реалізації проекту Ви знайдете на сайті Школи мислення і комунікацій PRAXIS, а також за телефоном (067)164-88-09 (Надія Адаменко, керівник проекту).


Для реєстрації заповніть форму за посиланням:  https://goo.gl/forms/v5Z4VJMd0A79qdg22

 

Опубліковано admin-praxis

Залишити відповідь