Зорина Нікітіна

Закінчила бакалаврат і магістратуру філософського факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка та аспірантуру в Інституті філософії імені Г.С.Сковороди НАН України. Навчаючись та працюючи у науково-дослідній установі, брала активну участь у громадському житті та працювала з дітьми шкільного віку. Зокрема, маю досвід наставника та вихователя в осередку національної скаутської організації в Києві «ПЛАСТ», розробки та проведення занять з арт-терапії для дітей і молоді з інвалідністю спільно з художником Сергієм Поноченюком у ГО «Мистецький простір». Співпрацюю з ГС «Сучасний погляд» у якості волонтера їх проектів для дітей і молоді.

Сьогодні я чітко розумію, на скільки критичною є потреба інноваційних рішень в освіті юних українців і так само усвідомлюю усю відповідальність, яка лягає на кожного, хто наважується навчати інших. Особливо, якщо йдеться не про ремесло, яке достатньо лише відтворювати, а про мистецтво мислити, здатне породжувати та створювати щось принципово нове.

На моє переконання, кожен має робити те, що вміє і любить задля спільної користі, тож я знайшла своє покликання у проведенні інтерактивних занять для школярів і тренінгів для молоді. А підготовка кожного нового заняття, курсу для них стали для мене тим стимулом, який змушує постійно рухатися вперед, незмінно відкриваючи для себе щось нове і роблячи отримане знання корисним. І я щиро сподіваюся захопити цим пошуком корисних знань кожного учасника моїх курсів.