Катерина Гончаренко

Закінчила філософський факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка, отримала диплом з відзнакою «Філософ. Експерт з соціальних та політичних питань» (коли бачу другу частину фаху мимоволі посміхаюся, оскільки, я перш за все Філософ, аніж все інше). Далі – захист кандидатської дисертації. Працюю на кафедрі філософії Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Найбільш важливим, значущим та цінним для мене є робота зі студентами та школярами, яких я ціную, поважаю  за власну точку зору, позицію, думку. Читаю лекції, як академічні, так і у публічному просторі, відвідую та організовую круглі столи, конференції та інші заходи.

Читаю, надзвичайно багато читаю…

Сфера наукових інтересів – філософія Постмодерну, філософія повсякденності, філософія кіно та мистецтва, сучасна гендерна філософія, філософія медіа та комунікації. Особливе зацікавлення викликає французька філософія.

Проблематика досліджень – суспільство, людина, кіно, література, мистецтво, медіа…

Я – особистість, яка вірить в дива, а разом з тим у всі можливі форми його втілення. Справедлива як в аудиторії, так і за її межами. Цікава, бо зваблююсь на все нове, невідоме, те, що для мене є допитливим. Творча у вибуховості творчої енергії та потенціалу. Захоплива у здатності пробудити інтерес до мислення і спілкування. Загадкова, уважна, щира.