Наглядова рада

МАН – надає можливості!

Мала академія наук України є ініціатором та засновником, а надалі – піклувальником діяльності Школи мислення і комунікації PRAXIS.

Вона є цілісною освітньою системою, що здійснює організацію та координацію науково-дослідної діяльності учнів, впроваджує у навчально-виховний процес сучасні способи та методики навчання, сприяє і дає можливості талановитим педагогам створювати відповідні умови для інтелектуального, духовного, творчого розвитку дітей та нарощення наукового потенціалу країни.

МАН дає можливість нашій команді енергійних і компетентних фахівців з високим рівнем акредитації та авторськими підходами до навчального процесу, створити унікальний освітній простір, де кожен учасник, міркуючи критично, креативно та діючи відповідально, матиме змогу практикувати й вдосконалювати інтелектуальні компетенції задля всебічної активної участі в повсякденному житті та соціумі.

Ми відкриті для всіх, хто бажає долучитись або відвідати нас!

Школа мислення і комунікації PRAXIS всебічно відкрита до співпраці та активної участі в освітніх стратегіях сьогодення. Школою забезпечуються усі необхідні умови для особистісного й наукового розвитку не лише дітей та молоді, але й науково-педагогічних працівників, громадських лідерів.

Ми пропонуємо співпрацювати з нами у різних спрямуваннях: стати нашим піклувальником, працювати з нами, навчатися у нас. Вмотивованість до взаємодії визначає відкритість до пропозицій щодо вдосконалення діяльності Школи. Ми відкриті новому, готові до діалогу, конструктивної критики, пропозицій та побажань.

Ми чекаємо на усіх, кому не байдужі трансформаційні процеси в українській освіті, майбутнє наших дітей і нашої країни.