Порадник з розвитку та підтримки креативності в класі

Педагоги Школи мислення і комунікацій PRAXIS підготували на видали науково-популярне видання для педагогів «Порадник з розвитку та підтримки креативності в класі» в межах реалізації проекту «Креативний клас – креативне місто» за підтримки Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (КМДА).

У запропонованому виданні розкрито поняття креативності як однієї з ключових тем у нинішніх дискусіях щодо освітніх інновацій. Окреслено основні концепції та підходи до визначення креативності на позначення чогось нового (оригінального) та корисного (ціннісного). Надано роз’яснення та поради для педагогічної спільноти про концептуальну структуру креативності в контексті освіти та умов її розвитку в класі через взаємодію здібностей, процесу та середовища.

УВАГА! Часткове або повне відтворення інформації, що міститься у виданні, можливе лише із зазначенням посилання на джерело.

 

Авторський колектив буде вдячний за надіслані відгуки, коментарі та побажання на електронну пошту 1praxisschool@gmail.com Ми продовжуємо працювати над вдосконаленням та розширенням видання, тому ваші думки є для нас цінні. Дякуємо!

Опубліковано admin-praxis

Залишити відповідь